fbpx

Pomagaj z nami!

Rozliczając z nami PIT
możesz przekazać 1% na cele statutowe

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

Aktualności

Już za nami koncert WAITS TREE dla Farmy Życia.

Zgodnie z planem koncert odbył się w dniu 19 października 2016 w teatrze GROTESKA. Widownia dopisała, wystawione na aukcję przedmioty zostały sprzedane za łączną kwotę 20 000 zł. Aukcję jak zwykle brawurowo poprowadził p. Andrzej Ślaski, a przybyli do Teatru goście nie szczędzili grosza.

Zagrane przez zespół WAITS TREE nastrojowe utwory podobały się zgromadzonej publiczności. Zespół pięciu muzyków to:  Robert Kuzianik, Wiesław Socha, Michał Rapka, Waldemar Gołębski, Bart Kuraś, z których dwaj pierwsi to zawodowi architekci.

Patronat honorowy nad koncertem sprawowało Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP). Dziękujemy Wam bardzo!

Złoci Sponsorzy koncertu to:  SPCG Kancelaria Prawna i TREKO LASER sp. z o.o. Bardzo dziękujemy!

Osoby i firmy, które również bardzo przyczyniły się do tego charytatywnego wydarzenia to: Re-Bau sp. z o.o. która podarowała na aukcję trzy obrazy Jerzego Dmitruka; Galeria ZŁOTY RÓG Oprawa Obrazów Agnieszki Gregorczyk, która nieodpłatnie oprawiła dwa obrazy, namalowane przez uczestników zajęć plastycznych na Farmie; Hostel MUNDO, nieodpłatnie goszczący Dobroczyńcę Fundacji. No i oczywiście – Teatr GROTESKA, który udostępnił salę. Dziękujemy!

Nade wszystko dziękujemy artystom, architektom i fotografikom, którzy podarowali swoje dzieła i bez których aukcja nie mogłaby się odbyć.
Dziękujemy Pani Annie Strycharskiej za ofiarowanie „niepowtarzalnego spaceru po Krakowie”, a SPARTAN AST – za dar w postaci Offroadowej wyprawy za miasto.
I jak zwykle, od wielu lat pomagającemu Fundacji, p. Jackowi Marii Stokłosie za pełną oprawę graficzną koncertu i aukcji!  Bardzo dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy także p. Andrzejowi Ślaskiemu, bez udziału którego nie wyobrażamy sobie żadnej kolejnej aukcji!

Dziękujemy także naszym wolontariuszom i pracownikom, którzy ofiarnie pomagali nam w obsłudze gości i w czynnościach technicznych.

Jak najserdeczniej dziękujemy osobom, które brały aktywny udział w licytacji. Wsparliście Państwo rozwój naszej Farmy, dając nam wszystkim dużo radości!