Oferta pracy: Główny/a księgowy/a

Oferta pracy: Główny Księgowy / Główna Księgowa

Fundację Wspólnota Nadziei to organizacja pozarządowa, posiadająca status organizacji pożytku publicznego, prowadząca Ośrodek Farma Życia – miejsce pobytu stałego, pracy, terapii i rehabilitacji dla dorosłych osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w podkrakowskich Więckowicach.

Do pracy w Fundacji, poszukujemy osoby na stanowisko głównego księgowego / głównej księgowej.

Zadania

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, prawem podatkowym oraz regulacjami wewnętrznymi,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,
  • sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych i innych wymaganych przepisami prawa,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi typu ZUS, US, PFRON, GUS,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu,
  • zarządzanie zespołem księgowości.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku,
  • bardzo dobra praktyczna i aktualna wiedza z zakresu rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • mile widziana znajomość systemu ERP Optima.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  •  możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość stałej współpracy.

Miejsce pracy: Więckowice k/Zabierzowa i Kraków.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 marca 2022 r. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt

CV zawierające imię i nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie i kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy o przesłanie drogą elektroniczną na adres email: brudko@farma.org.pl

Jako temat wiadomości proszę wpisać: Główny/a księgowy/a.

Tel. do kontaktu 608-597-216, godz. 9.00-14.00.

KLAUZULA INFORMACYJNA

  1. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Wspólnota Nadziei z siedzibą w Więckowicach przy ul. Ogrodowej 17, 32-082 Bolechowice.
  2. Informujemy, że wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Aby się z nim skontaktować, należy wysłać wiadomość na adres email: iod@farma.org.pl lub zadzwonić pod numer tel.: 606-837-302.
  3. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) RODO.
  4. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie tych danych uniemożliwi uczestniczenie w procesie.
  5. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym otrzymania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  6. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji, maksymalnie przez okres 3. miesięcy.