fbpx

Pomagaj z nami!

Rozliczając z nami PIT
możesz przekazać 1% na cele statutowe

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

O Fundacji

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody, wyróżnienia i dyplomy dla Fundacji Wspólnota Nadziei i dla Aliny Perzanowskiej.

Tytuł „Kobiety Charyzmatycznej” w kategorii Kobieta wszechstronna dla Aliny Perzanowskiej
od Kapituły Programu: Kobieta Charyzmatyczna wraz z organizatorami „WHY” Media Group oraz Magazynem WHY STORY  (2018)

Statuetka dla zasłużonego Rolnika 2016, Dożynki Gminne 2016, Urząd Gminy Zabierzów

                                        

Wyróżnienie SEMPER IN ALTUM za utworzenie i prowadzenie Centrum Nauki i Życia “Farma”, ośrodka pobytu stałego, pracy, terapii i rehabilitacji oraz rekreacji dla dorosłych osób z autyzmem, od p. posła Józefa Lassoty (2015).
       

Medal św. Brata Alberta za rok 2013 dla Aliny Perzanowskiej  – za działalność na rzecz osób autystycznych i za utworzenie Farmy Życia.

Wyróżnienie w konkursie do Nagrody Pro Publico “Samorządność dla solidarności” w roku 2011 (11.11.2011) – projekt Centrum Nauki i Życia FARMA

Statuetka od Kieleckiego Oddziału KTA z okazji 15-lecia działalności przyznana “za poświęcenie i trud włożony w tworzenie placówek Krajowego Towarzystwa Autyzmu w Kielcach” (2009) – dla Aliny Perzanowskiej.

Nagroda Samorządu Województwa Małopolskiego Dla Osób działających Na Rzecz Dobra Innych “Amicus Hominum” (2007) – Wyróżnienie dla Aliny Perzanowskiej.

Dyplom Kapituły Fundacji POLCUL (13.09.2006) – dla Aliny Perzanowskiej, za działalność na rzecz osób dotkniętych autyzmem w Krakowie.

Dyplom Uznania dla uczestnika Półfinału edycji Konkursu na Najlepszą Inicjatywę Obywatelską Pro Publico Bono w roku 2005 (11.11.2005).

Dyplom w Konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego “Kryształy Soli” (28.06.2005) dla Fundacji Wspólnota Nadziei, Laureata w kategorii: Polityka społeczna.

Honorowy tytuł “Krakowianka Roku 2003” (Pierwszy Krakowski Klub Soroptimist International) – dla Aliny Perzanowskiej

Honorowa Odznaka Dobroczyńcy (grudzień 2001) od Krakowskiego Oddziału Krajowego Towarzystwa Autyzmu – w podziękowaniu za wieloletnie wspieranie działalności na rzecz osób z autyzmem i ich rodzin oraz jako wyraz wielkiego uznania – dla Aliny Perzanowskiej.

Nagroda Marszałka Województwa Małopolskiego (21.12.2000) dla Fundacji Wspólnota Nadziei – w uznaniu osiągnięć w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

Złota Odznaka Przyjaciela Dzieci z Autyzmem (1998, Wysoka Komisja Ośrodka Terapeutyczno – Szkolnego dla Dzieci Autystycznych w Krakowie, ul. Bałuckiego 6) – dla Aliny Perzanowskiej.