fbpx

Pomagaj z nami!

Rozliczając z nami PIT
możesz przekazać 1% na cele statutowe

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

Projekty

Wydarzenia – galeria zdjęć

Grudzień

Przedświąteczna wycieczka do krakowskiego ZOO

  

Korzystając z nietypowej, grudniowej pogody wybraliśmy się na wycieczkę do krakowskiego zoo. Jak zwykle przy tego typu wyprawach korzystaliśmy z taksówki. Wygodnie i dobrych humorach dojechaliśmy do celu. W zoo zobaczyliśmy większość zwierząt na wybiegach – zima jeszcze do nas nie zawitała. Mieszkańcy Farmy Życia z zainteresowaniem przyglądali się słoniom i żyrafom, wielkim kotom, czyli lwom, tygrysom i panterom; bardzo podobały im się wielbłądy, konie, małpki i surykatki oraz pingwiny i ptaki, zwłaszcza orły, papugi i sowy , a także rozmaite płazy, gady i ryby. Zrobiliśmy dużo zdjęć, więc będziemy mogli przypominać sobie miłe chwile oraz utrwalać nazwy zwierząt, które widzieliśmy.

***

Jarmark Bożonarodzeniowy na Krakowskim Rynku

  

  

Listopad

Szkolenie makaton 22 XI

  

 

  

***

Wycieczka do Dolinki Kobylańskiej 20 XI

  

  

Wspólnie z Krysią wybrałyśmy się na pieszą wycieczkę do Dolinki Kobylańskiej. Krysia bardzo lubi takie długie wyprawy, jest wtedy w doskonałym nastroju; pyszne, słodkie batoniki podtrzymywały nasz dobry humor. Udało się nam zobaczyć piękne jesienne widoki, co starałyśmy się uwiecznić na zdjęciach.

***

13 XI

 


W ramach zajęć uspołeczniających Krzysztof W odbył spacer po Krakowie zaznajamiając się z jego infrastrukturą. Trening w przestrzeni miejskiej ma na celu poszerzenie umiejętności społecznych i poznawczych.

***

Szkolenie Pierwsza pomoc 4 XI

  

30 X
  

Uczestnicy projektu Anna W i Wojciech G wybrali się do centrum Krakowa  na spacer uliczkami Starego Miasta. W przerwie zjedli ciepły posiłek w McDonaldzie. Taki program wycieczki pozwala na praktyczny trening odpowiedniego zachowania we wspólnej przestrzeni społecznej oraz rozwija umiejętności korzystania z lokali gastronomicznych.

***

23 X
  
Łukasz K Adam Ć brali udział w wycieczce do Parku Krajobrazowego „Dolinki Krakowskie” mającej na celu rozwijanie umiejętności społecznych na terenach turystycznych.

21 IX
Dzień Farmera – Piknik Ekologiczny na Farmie Życia