fbpx

Pomagaj z nami!

Rozliczając z nami PIT
możesz przekazać 1% na cele statutowe

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

Aktualności

WAITS TREE dla Farmy Życia

Fundacja Wspólnota Nadziei zaprasza na koncert charytatywny

WAITS TREE dla Farmy Życia
połączony z aukcją dzieł sztuki.

Teatr Groteska, dn. 19.10.2016 o godz. 19.00.

WAITS TREE – nazwa zespołu pochodzi od tytułu słynnej fotografii przedstawiającej postać Toma Waits’a wyrastająca niemal jak konar z pnia drzewa. Zdjęcie niezwykle symbolicznie wyrażające przywiązanie do korzeni i równocześnie radosną swobodę wolnego włóczęgi – motywy, które wielokrotnie przejawiają się w twórczości Toma Waits’a (amerykańskiego wokalisty, kompozytora, poety i aktora). Twórczość Waits’a zaliczana jest do rocka, choć krzyżują się w niej wpływy jazzu, bluesa, folku, rock and rolla i tradycyjnego popu. Zespół WAITS TREE wykonuje utwory Toma we własnych aranżacjach, opatrzonych oryginalnymi polskimi przekładami Roberta Kuzianika, których jest już ponad 40.

Robert Kuzianik – śpiew, gitara basowa, architekt,
Wiesiek Socha – fortepian, organy, akordeon, architekt, współwłaściciel biura architektonicznego Q-Arch,
Waldemar Gołębski – EWI – trębacz, kompozytor, aranżer, założyciel Niteline Jazz, laureat międzynarodowego festiwalu jazzowego JazzJuniors,
Bart Kuraś – perkusja, wieloletni perkusista krakowskiego jazzbluesowego zespołu Workaholic,
Michał Rapka – kontrabas, muzyk jazzowy HotD’Jazz Trio.

Zespół koncertował w krakowskich klubach: Stare Konie, Kornet (z Leszkiem Bigajem na gitarze), Mile Stone Jazz Club, Na Gródku (obecnie Ambasada Pacyfiku), na scenie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego (z Karolem Cudzichem na perkusji) oraz w Centrum Kongresowym ICE na zakończenie Międzynarodowego Biennale Architektury.

Bilety wstępu w cenie 50 zł i 30zł (balkon) będą do odebrania przed koncertem od godziny 18.00 w hallu Teatru Groteska po dokonaniu wpłaty na konto: Fundacja Wspólnota Nadziei nr 05 1600 1013 0002 0011 6204 9153 z tytułem: „koncert WAITS TREE” z podaniem ilości biletów.

Zamówienia pod numerem telefonu: 12 378 43 58 lub e-mail: biuro@farma.org.pl

Bilety można również nabyć bezpośrednio przed koncertem w hallu Teatru Groteska.

Wylicytowane obrazy można odebrać bezpośrednio po aukcji, po dokonaniu wpłaty gotówką lub w terminie 7 dni, w siedzibie Fundacji, po dokonaniu przelewu na konto Fundacji na podstawie wystawionej faktury.

Fundacja Wspólnota Nadziei
Więckowice, ul. Ogrodowa 17
32-082 Bolechowice
nr konta: 05 1600 1013 0002 0011 6204 9153
Tytuł przelewu: imię i nazwisko – aukcja charytatywna, nr aukcyjny (…)